OFERTA DLA KLIENTÓW W ZAKRESIE RADIESTEZJI

KONSULTACJE PRZY ZAKUPIE NIERUCHOMOŚCI

Jeśli zamierzasz kupić działkę, dom lub mieszkanie - doradzę Ci i skonsultuję lokalizację lub obiekt pod względem radiestezyjnym. Być może unikniesz w przyszłości wielu niepotrzebnych kłopotów.

RADIESTEZYJNA OCENA TERENU

Jeśli zamierzasz budować dom - to pomogę ci wybrać najlepsze miejsce na jego lokalizację. Radzę dokładnie rozpoznać teren pod kątem radiestezyjnym. W wyniku badania otrzymasz dokumentację. Mapa ze szczegółowym rozkładem promieniowań oraz ocenę miejsc najbardziej nadających się pod zabudowę i miejsc najsilniej zapromieniowanych wraz z opisem charakteryzującym występujące promieniowania oraz z listą zaleceń do projektu budowlano architektonicznego domu. Materiał ten pomoże Ci oraz architektowi dostosować funkcje i rozplanowanie budynku do występujących promieniowań, a projektantowi ogrodu, (czym się również zajmuję) wskazać najlepsze miejsca relaksu.

NEUTRALIZACJA METODĄ NATURALNĄ

W sytuacji, kiedy zamierzasz budować dom można zabezpieczyć przyszły budynek metodami naturalnymi, tzn. za pomocą kamieni (głazów i otoczaków) odpowiednio wstrajanych i zakopywanych przed wylaniem fundamentu. To doskonała sprawdzona metoda mająca wielowiekową tradycję.

Neutralizację szkodliwych stref w ogrodzie można wykonać kamieniami wykorzystując ich walory nie tylko estetyczne, ale i neutralizujące.

BADANIE MIESZKANIA

Jeśli jesteś posiadaczem domu lub mieszkania i coś Cię w nim niepokoi, np.: źle sypiasz, czujesz rozdrażnienie lub przewlekłe zmęczenie może to oznaczać, że Twoje mieszkanie jest pod wpływem szkodliwego dla zdrowia promieniowania geopatycznego. Wówczas należy przebadać go pod względem radiestezyjnym. Efektem badania jest dokumentacja, składająca się z planu, na którym są zaznaczone przebiegi i moc ważniejszych źródeł promieniowania, strefy promieniowania szkodliwego dla zdrowia oraz obszary o niskich radiacjach (tzw. "dobre miejsca"). W opisie scharakteryzowane są występujące radiacje i stopień ich szkodliwości. Dokumentacja kończy się wnioskami i konkretnymi zaleceniami, co do dalszego postępowania, np.: poprzez zalecenie dostosowania miejsc spania lub wypoczynku do rozkładu występujących promieniowań albo konieczności wykonania neutralizacji szkodliwych promieniowań przez zainstalowania neutralizatora. Jeśli zajdzie potrzeba zneutralizuję szkodliwe dla zdrowia promieniowania poprawiając znacząco warunki życia w Twoim domu lub mieszkaniu.

BADANIE POMIESZCZEŃ BIUROWYCH

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną za organizację pracy i wydajność w firmie - pomogę Ci wyeliminować radiestezyjne czynniki osłabiające efektywność pracy. Jeśli na swoim stanowisku pracy odczuwasz zmęczenie i dekoncentrację, to prawdopodobnie jest to wynikiem oddziaływania na Ciebie szkodliwych radiacji geopatycznych lub intensywnego promieniowania elektromagnetycznego. Oferuję Ci wówczas przebadanie i ocenę radiestezyjną warunków promieniowania geopatycznego w pomieszczeniu. W wyniku badania otrzymasz pełne dane w formie dokumentacji. Jeśli zajdzie potrzeba zneutralizuję szkodliwe dla zdrowia promieniowania poprawiając znacząco warunki w Twoim miejscu pracy.

NEUTRALIZACJA SZKODLIWYCH PROMIENIOWAŃ

W sytuacjach kiedy nie można metodami naturalnymi poprawić warunków w otaczającej nas przestrzeni należy zastosować środki techniczne. W znaczący sposób mogę poprawić warunki zdrowotne w przebadanym uprzednio pomieszczeniu i zneutralizować skutki szkodliwych promieniowań poprzez założenie i wstrojenie właściwego odpromiennika geopatycznego. Stosuję 3 rodzaje sprawdzonych i skutecznych odpromienników geopatycznych: ERW (Woźniaka), RET (Tomaszewskiego), KA (Kolka), które dobieram każdorazowo do zastanej sytuacji radiestezyjnej.

WYZNACZANIE MIEJSCA NA UJĘCIE WODY

Jeśli na działce chcesz mieć własne ujęcie wody zdrowej i smacznej, o dużej wydajności mogę Ci wskazać takie miejsce. Gwarantuję sukces.

KURS PODSTAW RADIESTEZJI

Jeśli chcesz rozwinąć swoje zainteresowania, zdobyć praktyczną i teoretyczną wiedzę radiestezyjną to zapraszam na kurs. Celem kursu jest przekazanie podstawowego zakresu wiedzy radiestezyjnej, pozwalającego na indywidualne i bezpieczne stosowanie radiestezji dla własnych domowych potrzeb. Kurs prowadzony jest soboty i niedziele w grupie maksymalnie 5 osobowej.

 

« poprzednia strona | powrót na górę strony