OFERTA BIOENERGOTERAPEUTYCZNA DLA KLIENTÓW

CUDÓW NIE OBIECUJĘ

Nagłych uzdrowień i cudów nie obiecuję. Po prostu w nie nie wierzę. Prowadzę natomiast rzetelną i kompleksową terapię, aktywnie współpracując z klientem i lekarzem (jeśli tego sobie życzy). To daje bardzo pozytywne a często zaskakujące rezultaty, o czym moi klienci mogli się przekonać w wielu nawet skomplikowanych schorzeniach.

DIAGNOZOWANIE BIOENERGETYCZNE ORGANIZMU

Jeśli czujesz osłabienie, rozdrażnienie lub inne niepokojące symptomy, kiedy podejrzewasz, że jesteś chory lub zaczynasz chorować, a lekarz nie stwierdził u Ciebie choroby, wówczas proponuję wykonanie diagnozy bioenergetycznej. Polega ona na wskazaniu w organizmie miejsc zaburzeń energetycznych i blokad energetycznych, które mogą być przyczyną oraz początkami choroby. W trakcie diagnozy dowiesz się również o ewentualnych zaburzeniach energetycznych w przestrzeni, która Cię otacza, zaburzeniach w systemie Twojego odżywiania, sposobie i rytmie życia.

PROFILAKTYCZNE RÓWNOWAŻENIE ENERGII

Znając miejsce i przyczynę zaburzenia równowagi energetycznej poprzez poprzez oczyszczanie a następnie oddziaływanie bioenergią (bezdotykowe, dotykowe i na odległość), następuje powrót do stanu równowagi. Choroba nie pojawia się, a będąca w fazie utajonej nie rozwija się i ustępuje zanim wystąpią objawy. Porządkowanie energii w przestrzeni Cię otaczającej to działania radiestezyjne - neutralizacja szkodliwych promieniowań - patrz oferta w zakresie radiestezji.

BIOENERGOTERAPIA - WSPOMAGANIE LECZENIA

Jeśli chorujesz i stan choroby utrzymuje się pomimo systematycznego leczenia medycznego, to zapraszam do mnie z kompletem wykonanych badań lekarskich. W tej sytuacji pomogę Tobie wspomagając dotychczasowe leczenie medyczne terapią i oddziaływaniem energetycznym.
Terapia jest zawsze indywidualnie dostosowana dla każdej potrzebującej osoby w zależności od rodzaju choroby. Chętnie będę współpracował z Twoim lekarzem (o ile się zgodzi). Na pewno nie będę Cię zniechęcał do leczenia medycznego, co najwyżej zaproponuję konsultację z innym lekarzem, takim który dostrzega możliwości lecznicze terapii niekonwencjonalnych.
Jeśli wierzysz, że za pomocą przekazu energetycznego może nastąpić poprawa stanu zdrowia, to są bardzo duże szanse, aby doprowadzić Cię do wyzdrowienia. Terapia będzie skuteczna i odniesie pozytywny rezultat, satysfakcjonujący Ciebie i mnie. Lista dolegliwości, w jakich mogę pomóc jest bardzo duża i nieograniczona. Ograniczeniem może być jedynie brak Twojej woli wyzdrowienia, zniechęcenie, brak przekonania o możliwości odmiany swojego stanu.

MASAŻE TERAPEUTYCZNE I RELAKSACYJNE

Wykonuje kilka rodzajów masaży w zależności od potrzeb klienta.

Msaż Ajurwedyjski tzw. abiangha polegający na stymulacji punktów witalnych, stref i kanałów energetycznych. Oparty na tradycyjnych metodach wcierania naturalnych olejów masażu stosowanych w Indiach przynosi zaskakująco dobre efekty terapeutyczne zwłaszcza w stresie, przemęczeniu i depresji. Trwa ok. 2 godzin, podczas których poprzez stymulację fizyczną punktów i kanałów energetycznych, następuje przywrócenie równowagi w przepływie energii witalnej.

Msaż terapeutyczny kregosłupa jest zalecany przy wszelkiego rodzaju bólach okolic okołokręgosłupowych. Rekomenduję go w sytuacjach, kiedy napięte i zablokowane mięśnie utrzymują kręgosłup w nienaturalnym układzie, powodując liczne uciski na nerwy, co sprawia bóle i blokady w przepływie energii wzdłuż głównych jej dróg. Poprzez rozmasowanie i rozluźnienie gorsetu mięśniowego następuje powrót do stanu przynoszącego ulgę, jak również następuje zniesienie blokad energetycznych.

Masaż klasyczny. Posiadając uprawnienia do wykonywania masażu klasycznego wykonuję wszelkie jego formy i odmiany. Msaż klasyczny bywa często bardzo skuteczną techniką terapeutyczną przy wielu schorzeniach.

KONTAKT Z KLIENTEM

Preferuję przyjęcia w gabinecie, który mieści się w Centrum Ajurwedy. Natomiast, jeśli sobie tego życzysz mogę odwiedzić Cię w domu lub udać się z wizytą do szpitala.

« poprzednia strona | powrót na górę strony