OFERTA DLA ZAWODOWCÓW

Zdecydowałem się na taką propozycję, ponieważ odczuwam brak wymiany doświadczeń pomiędzy różnymi ośrodkami i szkołami radiestezyjnymi oraz bioterapeutycznymi. Sam wywodzę się ze środowiska warszawskiego. Jestem członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji, przy którym działam w Pracowni Badań Radiestezyjnych.
Z licznych publikacji radiestezyjnych wiem, że różni doświadczeni autorzy mają różne podejścia do tych samych zagadnień. Jedne trafiają do przekonania od razu a inne wzbudzają wątpliwości.
Podobnie jest w bioenergoterapii. Moje zainteresowania często rodzą pytania, na które uzyskuję wymijającą odpowiedź lub pozostają bez odpowiedzi. Zdarza się, że odpowiedź jest tak "pewna, przekonująca i nie znosząca sprzeciwu", że dalsza dyskusja i zgłaszane wątpliwości bywają niemile widziane.

WSPÓŁPRACA, WERYFIKACJA I WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

A zatem, interesują mnie odmienne sposoby myślenia, chęć poznawania oraz weryfikowania zjawisk radiestezyjnych i bioenergoterapeutycznych. Jeśli działasz zawodowo w radiestezji lub bioenergoterapii i:
•  masz wątpliwości, które chciałbyś wyjaśnić, skonfrontować lub doświadczalnie przebadać - zapraszam do współpracy. Grono
   doświadczonych radiestetów jest do Twoich usług,
•  skonstruowałeś odpromiennik radiestezyjny lub inne urządzenie radiestezyjne, to chętnie przetestujemy według zasad
   testowania, które stworzyliśmy (patrz artykuły),
•  znalazłeś ciekawe miejsca lub doświadczyłeś ciekawych zjawisk, które są godne zweryfikowania i potwierdzenia,
•  masz doświadczenia, spostrzeżenia czy prowadzisz badania, którymi chciałbyś się podzielić inspirując innych,
•  jesteś ciekaw warsztatu pracy innych i sam chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, to zapraszam do współpracy.    Napisz. Jestem otwarty na doświadczenia i weryfikację.

WARSZTATY RADIESTEZYJNE

Organizuję je w ramach prowadzenia Pracowni Badań Radiestezyjnych SRR. Warsztaty są organizowane zarówno z myślą o radiestetach działających profesjonalnie jak też i o osobach, które dopiero co ukończyły kurs podstaw radiestezji. Celem warsztatów jest praktyczne sprawdzanie swoich umiejętności, potwierdzanie znanych spraw, weryfikowanie najczęściej popełnianych błędów, rozwijanie umiejętności pracy zespołowej i rozwiązywanie wątpliwości, jakie pojawiają się każdemu, kto pracuje z wahadłem lub różdżką. Do udziału w warsztatach zapraszam również doświadczonych radiestetów. Warsztaty są organizowane raz na kwartał, zawsze w środy między godz. 17 - 20. Koszt uczestnictwa - za darmo. Uczestnik pokrywa jedynie opłatę 10 zł z tytułu wynajmu sali i ewentualnie koszt kserokopii materiałów (5 zł) o ile takie są.

Jeśli masz jakieś doświadczenia i chciałbyś sam poprowadzić warsztaty - zapraszam.

Jeśli masz wątpliwości i praktycznie chciałbyś to zweryfikować - zgłoś temat chętnie przerobimy go w szerszym gronie.

« poprzednia strona | powrót na górę strony